Bezpečnosť trezorov

Trezor zlodejovi odolal

Zatiaľ neznámy páchateľ sa pokúsil vykradnúť obecnú poštu v Gbeľanoch. Chcel si zobrať trezor, nemal však náradie. Nakoniec od svojho činu upustil, keď trezor nepreniesol cez zárubňu.

Zlodejovi sa zachcelo peňazí z trezora. Nakoniec sa mu však trezor nepodarilo zobrať: „Chcel vykradnúť poštu a zobrať si trezor, ale pokiaľ viem, tak na to nemal vhodné náradie, ak vôbec nejaké mal,“ povedala susedka, ktorá býva v blízkosti pošty. „Bolo to tam vraj vnútri celé poškriabané, nemal ten trezor ako zobrať, rozrýpal celé linoleum,“ dodal iný obyvateľ Gbelian.

Podľa informácií, ktoré po obci kolujú sa páchateľ dostal s trezorom až ku dverám. Tu však narazil na prekážku, ktorú už ale prekonať nevedel. A tak trezor nechal pri zárubni, cez ktorú sa nezmestil. Po odhalení by páchateľ mohol stráviť za mrežami až tri roky.

Investícia do trezora je menej bolestivá ako riešenie následkov krádeží. Kvalitný trezor sa dá dnes kúpiť za prijateľnú cenu. Širokú ponuku trezorov nájdete na stránke http://ev024400.useron1.hostmaster.sk

Viac o trezoroch

Leave a Comment