Trezory na zbrane

Potrebujete trezor na zbraň? V našej ponuke nájdete tak malý trezor na zbraň, ako aj veľké zbraňové trezory, taktiež dvojplášťové, ako aj kombinované trezory na zbrane.

Malý trezor na zbraň.

Ponúkame malý trezor na zbraň s opierkou na štyri krátke zbrane do 270 mm. Trezor je certifikovaný v triede ZB1. Viac na Trezor na zbraň malý.

Veľké zbraňové trezory.

Ponúkané veľké trezory na zbrane zaručujú splnenie požiadaviek i náročného zákazníka. Trezory sú vybavené vnútornou uzamykateľnou schránkou a vešiakom na príslušenstvo dlhých zbraní. Ponúkajú dostatok priestoru pre uloženie zbraní aj s namontovanou optikou. Viac na Trezory na zbrane MAXI.

Dvojplášťové trezory na zbrane.

Ďalšou kategóriou sú dvojplášťové trezory na zbrane, ktoré slúžia na uloženie dlhých zbraní a spisov. Viac na trezory na zbrane dvojplášťové.

Kombinované trezory na zbrane.

Alternatívou spisových trezorových skríň sú kombinované trezory na zbranes tromi alebo piatimi puškami Viac na trezory na zbrane kombinované.

Trezor na zbraň v zákone.

Podľa Zákona 190/2033 Z.z je každá fyzická osoba, ktorá drží menej ako 11 zbraní kategórie B alebo C, alebo strelivo v pocte do 10 000 kusov a na ich uloženie nepoužije trezor, povinná uzamknúť ich oddelene a to buď v oddelenej uzamknutej miestnosti, skrini, debne, alebo samostatným zámkom. Ak teda nemáte trezor, v ktorom môžete mať svoje zbrane a strelivo uskladnené spolu, musíte ich zamknúť oddelene. Právnická osoba, ktorá drží menej ako 11 zbraní kategórie B alebo C alebo strelivo v pocte do 10 000 kusov je povinná zbrane a strelivo zabezpečiť v uzamykateľnom trezore.

Ručná zbraň kategórie A, resp. viac než 10 držaných zbraní kategórie B alebo C, prípadne viac než 10 000 kusov streliva musia byt uzamknuté v skriňovom trezore. Viac než päť ručných zbraní kategórie A, uvedených v § 4 ods. 2 a tiež zbraň kategórie A, ktorá nie je ručnou zbraňou, ďalej viac než 20 zbraní kategórie B alebo C, resp. viac než 20 000 kusov streliva, musí byt uzamknuté v trezore, v uzamknutej miestnosti alebo v samostatnom objekte.

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov